3 відгуків
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
+380 (95) 395-30-95
+380 (50) 502-80-33
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"

Діагностика та ремонт гідрообладнання

Підприємство ТОВ «СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ» має штат висококваліфікованих співробітників, що дозволяє виконувати ремонт гідромоторів, гідронасосів і гідророзподільників різних типів і модифікацій ртечественного та імпортного виробництва, що застосовуються на різної техніки (трактора, комбайни, навантажувачі, маніпулятори і будь-яка техніка, що має гідравліку).
У зв'язку з важкою економічною ситуацією в країні, найбільш важливим фактором зниження своїх витрат є високоякісний ремонт гідравлічної техніки. Статистика стверджує, що 75% зношених деталей після капітального ремонту працюють довше і краще нових необкатанных механізмів.
Ми виконуємо наступний комплекс ремонтних і регулювальних робіт по гидрораспределителям, аксіально-поршневих насосів (двигунів), запобіжних клапанів зарубіжного і вітчизняного виробництва:
- діагностика гідророзподільника з виявленням пошкоджень вузлів, що відповідають за його справну роботу;
- заміна несправних деталей гідророзподільника;
- ремонт гідророзподілювачів;
-проведення стендових випробувань;
- настроювання робочих параметрів гідравлічного пристрою;
- ремонт гідромоторів;
- ремонт гідроклапанів;
- ремонт гідронасосів.
Гідронасоси і гідромотори будь-яких конфігурацій обслуговуються нашими фахівцями на найвищому рівні. Крім того, якщо гідронасос або гідромотор не піддається ремонту і більше непридатний для подальшої експлуатації – можлива заміна агрегату. У цих випадках ми пропонуємо клієнтам аналогічні пристрої імпортного та вітчизняного виробництва.
При ремонті гідронасосів, гідророзподільників, гідромоторів проводиться заміна несправних і не піддаються ремонту вузлів, що в обов'язковому порядку обговорюватися з клієнтом. Після того, як виконано ремонт гідронасосів, кожне гідравлічний пристрій випробовується на стенді.
Вартість і терміни ремонту розраховуються індивідуально після розбирання і дефектації.
Після ремонту всі агрегати проходять гідравлічні випробування і регулювання на спеціалізованих стендах.
На всі ремонтні роботи, що виконуються нами, надається гарантія – 12 місяців.
Підприємство ТОВ «СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ» має штат висококваліфікованих співробітників, що дозволяє виконувати ремонт гідромоторів, гідронасосів і гідророзподільників різних типів і модифікацій ртечественного та імпортного виробництва, що застосовуються на різної техніки (трактора, комбайни, навантажувачі, маніпулятори і будь-яка техніка, що має гідравліку). У зв'язку з важкою економічною ситуацією в країні, найбільш важливим фактором зниження своїх витрат є високоякісний ремонт гідравлічної техніки. Статистика стверджує, що 75% зношених деталей після капітального ремонту працюють довше і краще нових необкатанных механізмів. Ми виконуємо наступний комплекс ремонтних і регулювальних робіт по гидрораспределителям, аксіально-поршневих насосів (двигунів), запобіжних клапанів зарубіжного і вітчизняного виробництва: - диагностика гидрораспределителя с выявлением повреждений узлов, отвечающих за его исправную работу; - замена неисправных деталей гидрораспределителя; - ремонт гидрораспределителей; -проведение стендовых испытаний; - настройка рабочих параметров гидравлического устройства; - ремонт гидромоторов; - ремонт гидроклапанов; - ремонт гидронасосов. Гідронасоси і гідромотори будь-яких конфігурацій обслуговуються нашими фахівцями на найвищому рівні. Крім того, якщо гідронасос або гідромотор не піддається ремонту і більше непридатний для подальшої експлуатації – можлива заміна агрегату. У цих випадках ми пропонуємо клієнтам аналогічні пристрої імпортного та вітчизняного виробництва. При ремонте гидронасосов, гидрораспределителей, гидромоторов производится замена неисправных и неподдающихся ремонту узлов, что в обязательном порядке обговариватся с клиентом. После того, как выполнится ремонт гидронасосов, каждое гидравлическое устройство испытывается на стенде. Стоимость и сроки ремонта рассчитываются индивидуально после разборки и дефектовки. После ремонта все агрегаты проходят гидравлические испытания и регулировку на специализированных стендах. На всі ремонтні роботи, що виконуються нами, надається гарантія – 12 місяців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner