3 відгуків
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
+380 (95) 395-30-95
+380 (50) 502-80-33
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"

Захоплення з секатором UNIFOREST (Словенія)

Гідравлічний захоплення-секатор UNIFOREST RK 250 застосовується для зрізання і переміщення дерев.
Встановлюється на стрілу маніпулятора або екскаватора.
Дозволяє миттєво зрізати дерево, одночасно захоплюючи і надійно фіксуючи стовбур, і перемістити його з допомогою стріли маніпулятора або екскаватора в потрібне місце.
Незамінний для швидкого видалення дерев в важкодоступних місцях (на схилах, в ярах і т. д.).
Дуже зручний для проріджування кущів, підрізування та формування крон дерев, розпилювання колод і т. п.
Дерево захоплюється і утримується захопленням, потім зрізається гідравлічним секатором.
Захоплення-секатор здатний обертатися на стрілі маніпулятора або екскаватора на 360 град., завдяки чому дерево можна взяти в будь-якому положенні і дуже зручно його переміщати.
Гідравлічний захоплення-секатор UNIFOREST RK 250 застосовується для зрізання і переміщення дерев. Встановлюється на стрілу маніпулятора або екскаватора. Дозволяє миттєво зрізати дерево, одночасно захоплюючи і надійно фіксуючи стовбур, і перемістити його з допомогою стріли маніпулятора або екскаватора в потрібне місце. Незамінний для швидкого видалення дерев в важкодоступних місцях (на схилах, в ярах і т. д.). Дуже зручний для проріджування кущів, підрізування та формування крон дерев, розпилювання колод і т. п. Дерево захоплюється і утримується захопленням, потім зрізається гідравлічним секатором. Захоплення-секатор здатний обертатися на стрілі маніпулятора або екскаватора на 360 град., завдяки чому дерево можна взяти в будь-якому положенні і дуже зручно його переміщати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner