3 відгуків
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
+380 (95) 395-30-95
+380 (50) 502-80-33
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"

Ремкомплекти до гідроциліндрів

Основне призначення ремкомплекту - захист штока гідроциліндра від проникнення бруду і подальшого стирання при зворотно-поступальних рухах у важких умовах у середовищі індустріального масла на нафтовій основі.
Повний ремкомплект гідроциліндра складається з ущільнювачів, маслозйомних манжет і грязесъемников.
Пропоновані нами ремкомплекти вироблені з полімерних і гумотехнічних виробів високої якості: гумові кільця, гумові і полімерні грязес'емнікі, фтопропластовые захисні кільця, опорні і напрямні кільця, брудозахисні, скребки грязесъемника, ущільнення штока, поршня, комбіновані і компактні ущільнення, ущільнення гидрошарниров.
в виде галереив виде списка
Основное назначение ремкомплекта - защита штока гидроцилиндра от проникновения грязи и дальнейшего истирания при возвратно-поступательных движениях в тяжелых условиях в среде индустриального масла на нефтяной основе. Полный ремкомплект гидроцилиндра состоит из уплотнителей, маслосъемных манжет и грязесъемников. Пропоновані нами ремкомплекти вироблені з полімерних і гумотехнічних виробів високої якості: гумові кільця, гумові і полімерні грязес'емнікі, фтопропластовые захисні кільця, опорні і напрямні кільця, брудозахисні, скребки грязесъемника, ущільнення штока, поршня, комбіновані і компактні ущільнення, ущільнення гидрошарниров.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner