3 відгуків
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
+380 (95) 395-30-95
+380 (50) 502-80-33
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"

Подрібнювачі на трактор FERRI (Італія)

Подрібнювачі FERRI застосовуватися у всіх сферах лісового та сільського господарств. Основне призначення механічного мульчера, що монтується на трактор - це боротьба з деревною рослинністю, виростає або вже поваленої.
Дробарка - єдине у своєму роді обладнання, що дозволяє проводити всі етапи робіт від звалу до подрібнення лісового масиву без залучення додаткової техніки.
Комплектація і будова тракторного мульчера дає можливість подрібнювати в дрібну фракцію як деревну рослинність, так і стовбури великого діаметра, і не вимагає залучення додаткових ресурсів.
Монтується мульчер на трьохточкову ДПС абсолютного будь-якого трактора, незалежно від бренду і країни виробника
Мульчери FERRI застосовуватися у всіх сферах лісового та сільського господарств. Основне призначення механічного мульчера, що монтується на трактор - це боротьба з деревною рослинністю, виростає або вже поваленої. Мульчер - єдине у своєму роді обладнання, що дозволяє проводити всі етапи робіт від звалу до подрібнення лісового масиву без залучення додаткової техніки. Комплектація і будова тракторного мульчера дає можливість подрібнювати в дрібну фракцію як деревну рослинність, так і стовбури великого діаметра, і не вимагає залучення додаткових ресурсів. Монтується мульчер на трьохточкову ДПС абсолютного будь-якого трактора, незалежно від бренду і країни виробника

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner