3 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
Ремонт гідроциліндрів, фото 2
Ремонт гідроциліндрів, фото 3
Ремонт гідроциліндрів, фото 2
Ремонт гідроциліндрів, фото 2
Ремонт гідроциліндрів, фото 3
  • Ремонт гідроциліндрів, фото 2

Ремонт гідроциліндрів

Опис
Інформація для замовлення

Нами здійснюються всі види ремонту гідроциліндрів від заміни ущільнень до повного відновлення гідроциліндра.

Наявність широкої номенклатури складу готових гільз і штоків, а також ущільнювальних елементів, дозволяє здійснити ремонт в найкоротші терміни.

Ремонти бувають різних видів, але всіх їх об'єднує початок – це розбірка та дефектація, тобто виявлення і визначення не тільки самої оломки, але і причин, які викликали її.

Хочемо звернути Вашу увагу, що тільки розбирання гідроциліндра може дати повну картину ремонту.

Технологія ремонту:

Гідроциліндр необхідно розібрати, відкрутити передню кришку і, при наявності, витягти стопорне кільце. На момент розбирання можуть виникнути складності: циліндр із-за пошкоджень може виявитися нерозбірним. В цьому випадку, коли розбирання неможлива навіть за допомогою стенду, гідроциліндр розрізають, але тільки після узгодження з Замовником.

Далі деталі гідроциліндра відправляються на мийку. Потім фахівець оцінює пошкодження і встановлює деталі, що підлягають заміні. Це може бути не тільки заміна ущільнювальних елементів, але і заміна поршня, гільзи, штока і т. д.

Всі невідповідності фіксуються в дефектувальної відомості, на підставі якої будуть виконані відновлювальні роботи гідроциліндра.

У випадку, коли складові частини настільки пошкоджені, що вимагають повної заміни або деякі параметри неможливо замінити, в роботу включається інженерно-конструкторський відділ. У відділі працюють висококласні фахівці з великим досвідом вирішення подібних завдань, що істотно скорочує час ремонту.

Для ремонту гідроциліндрів задіяний як інженерно-технічний відділ, так і ділянку з токарних, фрезерних, зварювальним обладнанням, а також стендом для проведення випробувань готової продукції.

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner