3 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
ООО"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ" ТОВ"СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТИНА"
+380 (99) 767-00-09
+380 (50) 556-00-05
Виготовлення та ремонт гідроциліндрів, фото 2
Виготовлення та ремонт гідроциліндрів, фото 3
Виготовлення та ремонт гідроциліндрів, фото 2
Виготовлення та ремонт гідроциліндрів, фото 2
Виготовлення та ремонт гідроциліндрів, фото 3

Виготовлення та ремонт гідроциліндрів

Опис
Інформація для замовлення

Наша компанія спеціалізується на ремонті та виготовленні гідроциліндрів будь-якої складності та конструкції, а також серійних поршневих, плунжерних і телескопічних гідроциліндрів для дорожньо-будівельної, комунальної, сільськогосподарської та іншої техніки, в тому числі для гідроманіпуляторів Атлант (ЛВ), Велмаш (ОМТЛ), Соломбаль (СФ), Weimer, HIAB, Jonsered, Loglift, Epsilon, Palfinger і т. д.

Гідроциліндри виготовляються одинично або дрібними партіями за технічним завданням (розробка проводиться фахівцями-конструкторами з урахуванням вимог замовника), кресленнями замовника, або зразком. Вибір конструкції визначається умовами експлуатації гідроциліндра, робочим тиском, типами приєднання та іншими параметрами.

Приймаємо замовлення на індивідуальне виготовлення гідроциліндрів. У найкоротші терміни ми виготовимо гідроциліндри різного призначення, будь-якої конфігурації і складності за Вашим замовленням, або відремонтуємо Ваш старий гідроциліндр. Ми приділяємо особливу увагу якості вироблених гідроциліндрів, тому вся наша продукція проходить стендові контрольні випробування.

Усі виготовлені нами гідроциліндри виробляються виключно на обладнанні кращих європейських виробників з імпортних комплектуючих. При виборі комплектуючих, пріоритет був відданий кращим зарубіжним виробникам, так як тільки застосування високоякісних матеріалів дозволяє зробити дійсно конкурентоздатний продукт.

Наше підприємство використовує і реалізує імпортні хонингованные труби, хромовані штоки і гідравлічні ущільнення.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner